DSC03962
KUCHNIE
trafiamy w wymiar!
DSC04656
ŁAZIENKI
trafiamy w wymiar!
DSC04799
SZAFY I KOMODY
trafiamy w wymiar!
DSC02985
RESTAURACJE I BIURA
trafiamy w wymiar!
DSC04152
POKÓJ DZIENNY
trafiamy w wymiar!
DSC04580
POKÓJ DZIECKA
trafiamy w wymiar!
previous arrow
next arrow

Meble na wymiar Olsztyn

Meble na wymiar Olsztyn i nie tylko. Już od roku 1998 cieszymy się nieustannie rosnącym prestiżem i zaufaniem, czego dowodem jest satysfakcjonująca realizacja wymagań i życzeń naszych Klientów. Własna produkcja mebli na zamówienie w Olsztynie pozwala na konkurencyjne ceny, dzięki czemu Wasze marzenia o wnętrzach są realne na miarę posiadanego budżetu. Z kolei własne, doświadczone ekipy montażowe, dają nam pewność co do jakości finalizacji zamówień u Klientów.

Współpraca z przedstawicielami wielu uznanych marek producentów okuć i sprzętu AGD, daje nam wiele możliwości do zaspokojenia Państwa wysokich wymagań pod względem trwałości i estetyki produktów końcowych.

Zapraszamy do naszego Salonu, gdzie będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji oraz obejrzeć przykładowe projekty w dziale ekspozycji. Porównanie materiałów używanych w produkcji oraz poznanie ich właściwości ułatwi podjęcie decyzji.

Nasi projektanci mebli na wymiar są do Państwa dyspozycji.

logo abpiwek
  • 89 541 68 39
  • ul. Szarych Szeregów 5, Olsztyn
meble na zamówienie Olsztyn
meble na wymiar olsztyn

Partnerzy Salonu z Meblami na Wymiar

pokoj 2
pokoj 1

Kompleksowość usług

Od wielu lat prężnie działamy również w branży remontowo-budowlanej i wykończeniu wnętrz. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt realizacji, począwszy od prac budowlanych, przez remonty, prace wykończeniowe mieszkań i domów, a na renowacji kamienic skończywszy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze hoteli i apartamentowców, które przygotowywaliśmy pod klucz nie tylko w Polsce, ale i w kilku krajach Europy. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość i terminowość realizowanych zleceń. Międzynarodowe realizacje utwierdziły nas w przekonaniu, że poprzeczkę zawsze należy zawieszać wysoko, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

logo abpiwek
  • 89 541 68 39
  • ul. Szarych Szeregów 5, Olsztyn

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

logo abpiwek
  • 89 541 68 39
  • ul. Szarych Szeregów 5, Olsztyn